Casaninos, Casa De La Gente Buena Villa
Casaninos, Casa De La Gente Buena Villa Aguascalientes ligt binnen 1 km afstand van het Winkelcentrum Plaza Patria en nodigt gasten uit om te ontspannen op een terras.
De Tempel van San Antonio is op ongeveer 15 minuten lopen verderop gesitueerd. Tot de nabijgelegen religieuze bezienswaardigheden behoort de Templo del Señor del Encino, op circa 2 km afstand. Voor sportliefhebbers is de 3-slaapkamer Casaninos, Casa De La Gente Buena Villa een ideaal startpunt om de sportscene van Aguascalientes te ontdekken, met stadion Victoria binnen ongeveer 10-minuten autorit.
Het vakantiehuis biedt stadsgezichten. De villa beschikt over een badkamer met een apart toilet. Badlakens zorgen ook voor een comfortabele ervaring.
Gasten kunnen maaltijden bereiden in een kitchenette of dineren in een eetgedeelte. U kunt ook gebruikmaken van koffie- en theevoorzieningen, een koelkast, een oven om uw eigen maaltijd te bereiden. La Gloria Taqueria met de Mexicaanse keuken ligt in de buurt van Casaninos, Casa De La Gente Buena Villa.
- Locale bezienswaardigheiden
- Museo del Juguete Tradicional Mexicano Aguascalientes1233 km
- Casino de la Feria1438 km
- Jardín de San Marcos959 km
- Tempel van San Marcos1347 km
- Plaza de Toros San Marcos1255 km
- San Marcos Church1367 km
- Unid991 km
- Luchthavens
- Aguascalientes Luchthaven27 km
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- Beveiliging
Horeca
- Keukengerei
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Zonneterras
Kamervoorzieningen
- Zithoek
- Patio
- Terras
- Koffie- en theefaciliteiten
- Eettafel
- Wasmachine
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Welke restaurants in de buurt zijn tijdens het verblijf in Casaninos, Casa De La Gente Buena Villa te bezoeken?
Gasten van Casaninos, Casa De La Gente Buena Villa kunnen eten in La Gloria Taqueria restaurant, dat Mexicaanse gerechten serveert. - ❓
Is er een keukenfaciliteit in Casaninos, Casa De La Gente Buena Villa?
Casaninos, Casa De La Gente Buena Villa beschikt over een complete keuken met koffie- en theevoorzieningen, een koelkast, een oven. - ❓
Zijn huisdieren toegestaan in Casaninos, Casa De La Gente Buena Villa?
Casaninos, Casa De La Gente Buena Villa biedt geen ruimte aan huisdieren. - ❓
Welke bezienswaardigheden moeten we zien tijdens ons verblijf in Casaninos, Casa De La Gente Buena Villa?
Gasten die in Casaninos, Casa De La Gente Buena Villa verblijven, kunnen gemakkelijk het Winkelcentrum Plaza Patria en de Tempel van San Antonio bereiken, die respectievelijk binnen 1 km afstand van de accommodatie en op 1,1 km afstand liggen.